Lee Da Hee a Choi Siwon budou v novém seriálu dlouholetými kamarády, které překvapí láska

Eva Lenská
Film / TV
Foto: Santa Claus Entertainment, SBS News

Z půvabné herečky Lee Da Hee a fešného Choi Siwona ze skupiny Super Junior se v novém seriálu stanou nejlepší kamarádi, kteří se spolu střídavě hádají a flirtují.

Již v říjnu bude mít premiéru nový romantický seriál Love That Will Freeze To Death, ve kterém uvidíme Lee Da Hee a Choi Siwona ze Super Junior. Režie se chopí Choi Kyoo Sik (Drinking Solo) a scénář napsala Kim Sol Ji (No Limit).

Můžeme se těšit na realistický milostný příběh krásné Yeo Reum a sympaťáka Jae Hoona, kteří jsou nejlepšími přáteli už 20 let. Poté, co se stanou producentkou a účastníkem seznamovací reality show Kingdom of Love, začnou k sobě pociťovat zcela nové a nečekané city.

Lee Da Hee si zahraje Koo Yeo Reum, producentku zábavních show s desetiletou praxí, která je zoufalá ze své práce i milostného života. Každý projekt, na kterém se podílí, je zrušen, takže když je dostane za úkol produkovat show Kingdom of Love, snaží se ze všech sil, aby uspěla.

Choi Siwon ztvární šarmantního Park Jae Hoona, který je plastickým chirurgem, ale ztratil zájem o lásku i práci. Jako dlouholetý kamarád, který bydlí ve stejném domě jako Yeo Reum, souhlasí s účastí v show Kingdom a doufá, že tak své věrné kámošce pomůže, aby si udržela kariéru.

My se můžeme těšit na to, jakou chemii si tato dvojice spolu vytvoří. Lee Da Hee má s reality show dostatek zkušeností díky Single’s Inferno a Queendom, a Siwon je zas skvělý herec, který nás ještě nedávno bavil v seriálu Work Later, Drink Now.

Zdroj: soompi, zapzee

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.