Kde se vidí za 10 let Yoon Bomi ze skupiny A Pink, která se umí radovat i z maličkostí?

Eva Lenská
Ostatní
Foto: The Star

Krásná Bomi si tentokrát při focení pro časopis The Star vyzkoušela stylové a elegantní šaty. V doprovodném rozhovoru hovořila o budoucnosti, blízkém comebacku a vděčnosti.

Yoon Bomi si pózování v elegantních šatech užívala a v doprovodném rozhovoru uvedla: “Bylo příjemné pohodlně pózovat na pohovce. Chtěla bych na takovém místě fotit každý den.”

Skupina A Pink připravuje comeback. Na hudební scénu se vrátí 14. února se svým speciálním albem HORN. Na co nejvíce při přípravách na nové album myslely? Zpěvačka řekla: “Při změnách dosavadního konceptu A Pink jsme se zaměřily na to, abychom se necítily pod tlakem při oslovování veřejnosti a fanoušků. Především doufám, že se nové album bude líbit našim fanouškům.”

Foto: The Star

´Když přišla řeč na důležité životní hodnoty, Bomi přiznala: “Člověka dělá šťastným, když je vděčný i za maličkosti. Cítím vděčnost za to, že jím, dýchám a ráno otevřu oči. I když jsou to maličkosti, neberu je jako samozřejmost.”

Dále se zaměřila na to, co by chtěla dělat za 10 let. Jaký povede život? Na tuto otázku odpověděla: “I v té době bych chtěla být v A Pink. Se členkou Hayoung často mluvíme o tom, že budeme v A Pink i poté, co budeme mít děti nebo se staneme staršími ženami. Myslím, že za deset let budu na střídačku vychovávat děti a propagovat s A Pink.”

Zdroj: soompi.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.