Lee Dong Wook, Han Ji Eun a Wi Ha Joon si zahrají v krimi seriálu Bad and Crazy

Eva Lenská
Film / TV
Foto: koreanarea.com

Můžeme se těšit na nový seriál stanice OCN, který bude mít premiéru ještě letos. Hlavní roli ztvární oblíbený herec Lee Dong Wook. Přidají se k němu stále obsazovanější sympaťák Wi Ha Joon a herečka Han Ji Eun.

Režisérem připravovaného seriálu Bad and Crazy je Yoo Sun Dong, jenž má na svědomí seriálový hit The Uncanny Counter. O scénář se postará Kim Sae Bom a hlavní hvězdou bude samozřejmě Lee Dong Wook.

Příběh bude pojednávat o muži, který žil celý život jako materialisticky založený policejní detektiv, ale změní se v bojovníka za spravedlnost a bojuje proti korupci, když se v něm probudí skrytá osobnost zvaná „K“.

Lee Dong Wook v seriálu ztvární Soo Yeola, schopného, nicméně proradného muže, který je inspektorem na regionální policejní stanici. Jde o člověka, který pro úspěch ochotně ztratí svou tvář i hrdost, a umí lépe než kdokoli jiný měnit své postoje. Jeho život se však náhle zastaví, když se objeví již zmíněný „K“.

Tajemného „K“ si zahraje Wi Ha Joon, kterého můžete znát třeba ze seriálu Romance is Bonus Book. „K“je jednou z mnoha osobností, kterými Soo Yeol disponuje. Miluje spravedlnost a bez váhání bojuje proti bezpráví. Sní o tom, že se stane posledním hrdinou této éry, a bude světlem v temném světě plném špatností.

Herečka Han Ji Eun ztvární Hee Kyeom, policejní poručici v protidrogové jednotce. Pochází z bohatých poměrů a má dobré vzdělání, ale je považována za černou ovci rodiny. Neustále se dohaduje se Soo Yeolem, se kterým kdysi chodila. Je spravedlivá a horlivá.

Seriál bude mít premiéru letos v prosinci.

Zdroj: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.