Han Ji Min a Lee Joon Hyuk si zahrají v romantickém seriálu o svobodném otci a přísné generální ředitelce

Eva Lenská
Film / TV
Foto Asianwiki

Kdo má rád romantiku z kanceláře, může se těšit na připravovaný romantický seriál Acquaintances, ve kterém si zahrají oblíbená herečka Han Ji Min a Lee Joon Hyuk, který diváky nadchl v thrilleru Vigilante.

Kancelářskou romanci s názvem Acquaintances (nebo také Between Greetings) bude režírovat režisér Ham Joon Ho (Wok of Love) podle scénáře Kim Ji Eun (Why her?). Seriál bude vysílat stanice SBS.

Han Ji Min ztvární Kang Ji Yoon, pichlavou a odměřenou generální ředitelku úspěšné společnosti zabývající se headhuntingem. Je mimořádně schopná a sebevědomá, ovšem jen v práci. Její soukromý život stojí za nic. Její tajemník se za ni stará prakticky o všechno.

Schopného tajemníka Yoo Eun Ha si zahraje sympatický Lee Joon Hyuk. Na rozdíl od své šéfky je přátelský, dobře vychovaný a ohleduplný k ostatním lidem. Je skvělý nejen ve své práci, ale i v péči o domácnost. Kromě toho je také svobodným otcem.

Tvůrci seriálu uvedli: „Obsazením Han Ji Min a Lee Joon Hyuka jsme dosáhli dokonalého romantického páru. Nemohli jsme si přát víc. Nemůžeme se dočkat, jakou chemii a souhru oba herci v tomto seriálu vytvoří.“

Seriál vypadá velmi lákavě. Jeho premiéry se dočkáme příští rok.

Zdroj: soompi, asianwiki

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.