Ji Sung si v seriálu Adamas zahraje dvojčata. Diváci se mohou těšit i na herečky Seo Ji Hye a Lee Soo Kyung

Eva Lenská
Film / TV
Foto: tvN

Už je to tak, Ji Sung byl obsazen do nového seriálu. Tentokrát ho uvidíme rovnou dvakrát. Zahraje si totiž dvojčata. Těšit se však můžeme i na talentované herečky Seo Ji Hye a Lee Soo Kyung.

Seriál s názvem Adamas bude vysílat stanice tvN. Režírovat jej bude režisér Park Seung Woo, jenž má na svědomí seriál Kairos. O scénář se postará Choi Tae Kang.

Můžeme se těšit na příběh bratrů-dvojčat, kteří odhalují pravdu o události staré 22 let. Co se tehdy stalo? Bratři Ha Woo Shin a Song Soo Hyun v té době přišli o nevlastního otce, neboť byl zavražděn. Kdo ho zabil?

Z vraždy byl kupodivu obviněn biologický otec dvojčat, který má být odsouzen k trestu smrti. Když se bratři dozvědí, že obvinění bylo falešné, rozhodnou se, že vypátrají pravdu, ač to znamená, že budou muset odhalit mnoho tajemství.

Ha Woo Shin a Song Soo Hyun sice vypadají stejně, jejich osobnosti a přístup k řešení problémů jsou však zcela odlišné. Jeden je populárním spisovatelem záhadných románů a druhý pracuje na okresní prokuratuře.

Během své cesty za pravdou poznají dvě ženy. Jednou z nich je Eun Hye Soo (Seo Ji Hye), která je provdaná za nejstaršího syna Haesong Group a tajně pomáhá Ha Woo Shinovi. Druhou je reportérka místních zpráv TNN Kim Seo Hee (Lee Soo Kyung), která před dvojčaty skrývá tajemství. Je to spravedlivá a vášnivá žena, které jde o spravedlnost, a má úsměv, který by dokázal okouzlit každého.

Zda se bratrům podaří odhalit pravdu, uvidíme ještě letos. Premiéry se dočkáme ve druhé polovině tohoto roku.

Zdroj: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.