Shin Sung Rok a So Ji Sub si spolu zahrají v seriálu o chirurgovi, kterému jedna operace změnila život

Eva Lenská
Film / TV
Foto: koreajoongangdaily.joins.com, The Korea Herald

Dne 29. října Xportsnews oznámil, že Shin Sung Rok bude hrát v novém seriálu Dr. Lawyer. Spolu s ním si v tomto seriálu zahraje i sympaťák So Ji Sub. Na co se můžeme těšit?

Seriál s názvem Dr. Lawyer bude vysílat televizní stanice MBC. Režírovat jej bude Lee Yong Seok (Haechi) a o scénář se postará Jang Hong Cheol (Class of Lies).

Dr. Lawyer bude srdceryvné a očistné drama o geniálním chirurgovi, který se stane právníkem v oblasti lékařských pochybení poté, co kvůli jedné nezdařené operaci přijde o všechno, a o prokurátorovi z oddělení lékařských přečinů, který díky této operaci ztratí svou lásku. Společně trestají ty, kteří věří, že důležitost lidského života lze hodnotit podle bohatství a moci, a utěšují oběti, jimž bylo ublíženo.

So Ji Sub ztvární Han Yi Hana, právníka zabývajícího se lékařskými pochybeními, který býval geniálním lékařem s dvojitou atestací a specializací na všeobecnou i hrudní chirurgii. Jedna operace mu změnila život. Han Yi-Han věří, že operaci udělal dobře, ale pacient zemřel. Poté mu byla odebrána lékařská licence.

Shin Sung Rok si zahraje Jaydena Leeho, šéfa asijské pobočky společnosti Honors Hand, která se specializuje na lobbing a investice. Svými slovy a činy má moc ovládat vše a pro dosažení úspěchu dělá všechno, co je v jeho silách. Jayden Lee je zvláštní postava, která je nečitelná a proměnlivá.

Seriál bude mít 16 epizod a jeho premiéry se dočkáme v první polovině příštího roku.

Zdroj: soompi.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.