Jang Hyuk rád obsazuje svoje přátele do drobných roliček a těší se, až bude mlátit Kim Jong Kooka

Eva Lenská
Ostatní
Foto: ASCENDIO

Populární herec Jang Hyuk nedávno rozmlouval s novináři o svém nejnovějším filmu The Killer: A Girl Who Deserves To Die. Zmínil, které kamarády obsadil do drobných roliček a dodal, jaký projekt chystá se svým kamarádem Kim Jong Kookem.

Snímek The Killer: A Girl Who Deserves To Die, který bude mít v Jižní Koreji premiéru 13. července, vypráví příběh vysloužilého nájemného vraha, který je nucen znovu používat násilí, aby ochránil dospívající dívku, kterou náhle dostal na starost.

Ve filmu kromě Jang Hyuka hrají také Anne, Bruce Khan, Bang Eun Jung a Lee Seung Joon. V drobných roličkách se však objeví i legendární herec Son Hyun Joo a Jang Hyukův nejlepší přítel Cha Tae Hyun.

“Tae Hyun je můj dobrý přítel, tak jsem si pomyslel, že by bylo zábavné, kdyby si ve filmu zahrál nějakou postavu,” přiznal Jang Hyuk médiím. “Jako kamarádi se v tomto ohledu nemusíme cítit trapně, tak jsem ho požádal o malý štěk.”

Poté pokračoval: “Potřeboval jsem také herce s dostatečnou výrazovou hloubkou. Byla tam postava, která tu hloubku potřebovala, jelikož využívala žerty zvláštním způsobem. Ihned mi přišel na mysl Son Hyun Joo. Znám ho dobře, tak jsem ho požádal o laskavost.”

Minulý týden se Jang Hyuk objevil na YouTube kanálu Kim Jong Kooka a mluvil o tom, že s ním bude natáčet film. “Kim Jong Kook si se mnou zahraje ve filmu,” řekl tehdy. “Už mi to slíbil a tenhle chlap mi toho teď docela dost dluží.”

“Jestli se v tom filmu fakt objeví, vsadím se, že jeho hlášky budou znít jako ‘uhm a huh’. Budu ho hodně mlátit,” žertoval herec. “Říkali jsme si, že by bylo zajímavé využít v tom filmu takovou tu retro atmosféru. Ale jsme stále ve fázi plánování, takže vám dáme vědět, až se věci začnou dávat dohromady.”

Zdroj: zapzee

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.