Simon D: E-Sens je navždy v mém srdci rapperem číslo jedna

Michaela Pašková
Hudba
wkorea.com

Změnil se u Simona D styl vydávání hudby? Co řekl o Supreme Team a E-Sens? Kam se chce ve svém životě vrátit? Zjistíte v článku.

Ostřílený rapper Simon D byl vyzpovídán magazínem W Korea. V první části rozhovoru jsme se dozvěděli, kdo jej přivedl do labelu AOMG a co mu Jay Park řekl, že se rozhodl přidat. Nyní se zaměříme na druhou část rozhovoru.

Prodleva mezi vydávání alb je delší, než tomu bylo dříve.
Můj pracovní styl se změnil poté, co jsem dosáhl třiceti let. Když mi bylo dvacet, vše bylo o rychlosti. Nyní se starám o texty a věnuji čas psaní něčeho smysluplného, aniž bych něco přeskočil.

Jednou jsi napsal: ‚Žádné ambice být v TOP 100‘.
Myslím, že to byla reakce na skladu Only, které Jay Park poskytl featuring. Když něco vydáme, snažíme se pro zábavu předpovídat umístění. Řekl jsem, že to bude do 25. místa. LOCO, který měl vždy dobrý smysl pro hodnocení, jako jediný řekl, že to bude jasná jednička. Jeho odhad byl správný.

Text o tvé nezměrné podpoře E-Sens, který byl ve vězení, je nezapomenutelný.
S těmi, se kterými jsem byl ve dvaceti, má crew, těm, kterým jsem vděčný, chtěl jsem napsat jméno každého z nich. Přemýšlel jsem o tom, když jsem psal text.  Pokud je jedno jméno, které pro mě září nejvíce, cítil jsem, že to jsou Supreme Team a E-Sens. Setkali jsme se v mých brzkých dvaceti, takže jsme společně prožili radost a smutek. E-Sens je navždy v mém srdci rapperem číslo jedna.

W Korea

Kdysi jsi byl v King of Masked Singer a ukázal ses tam jako zpěvák. Překvapilo nás, že jsi dobrý ze zpěvu.
Je to program, který mám rád. Zaměřuje se na hudbu. Obléct masku mi umožnilo zpívat, jako bych posedlý alter egem a stal se zpěvákem balad. Jejích přísná pravidla pro účastníky, jako třeba nesundat si masku, když jdete do koupelny, mě přiměly se smát.

Tvé zkušenosti přechází z underground scény až k mainstreamu, takže je znáš jako hřbet své ruky. Myslíš, že jsi dosáhl určité fáze?
Napsal jsem: ‚Po tolika pokusech, jedno intro za mnou.‘ Úvodní fáze mého života je pryč. Chci se vrátit do dnů nezkušenosti a stát se někým, kdo se stará pouze o hudbu.

Zdáš se být šťastný.
Je to tím, že mé srdce je více v pohodě. Mým snem je psát písně, které vydrží, a rap, který můžete poslouchat dlouho. Nic netrvá věčně, ale doufám, že toto ano.

Zdroj: thesunnytown.wordpress.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.