Lee Seung Gi a Lee Da In se vzali. Místo líbánek však budou pracovat

Eva Lenská
Film / TV
Foto: instagram.com/byhumanmade

Máme tu další manželský i herecký pár! Herec Lee Seung Gi a půvabná herečka Lee Da In se včera, 7. dubna 2023, stali manželi. Svatba se konala v hotelu Grand Intercontinental Seoul Parnas v Samseong-dongu a byla doslova pohádková.

Lee Seung Gi a Lee Da In svůj vztah oficiálně přiznali v roce 2021. Po zhruba dvouletém chození pak letos v únoru oznámili, že plánují svatbu s prohlášením: „Rozhodli jsme se, že spolu strávíme zbytek života, ale ne jako milenci, nýbrž jako manželský pár.“

Foto: instagram.com/byhumanmade

Herec ještě před svatbou uvedl, že ho láska změnila a vysvětlil: „Mám více odvahy a sebevědomí. Moje bojovnost je jiná. Mám jasný důvod, proč bych neměl ustupovat, a mám silnější touhu dotáhnout věci až do konce a nevzdávat se.“

Nyní se však vrátíme k samotnému svatebnímu obřadu. První část moderoval Yoo Jae Suk a druhou si spolu s požehnáním vzal na starost Lee Su Geun. První s Lee Seung Gim spolupracoval v show Busted a druhý v pořadech 2 Days & 1 Night 1 a New Journey to the West.

Svatební píseň zazpíval zpěvák Lee Juck a herec Son Ji Chang pomáhal s přípravou svatby, protože je blízkým přítelem Da Ininy matky, herečky Kyeon Mi Ri. Herečkou je ostatně i Da Inina starší sestra Lee Yoo Bi.

Pár po svatbě bohužel nepojede na líbánky, ale místo toho se bude věnovat práci. Lee Seung Giho čeká moderování pořadu Peak Time a příprava nové zábavní show Strong Heart League. Na květen má také naplánované turné po Asii. Lee Da In se bude soustředit na natáčení nového seriálu Lovers.

Na svatbu byla samozřejmě pozvána celá řada hostů, včetně celebrit. Přišly například herečky Lee Se Young a Han Hyo Joo. Dorazili i zpěvák a herec Cha Eun Woo z ASTRO a Kyuhyun ze skupiny Super Junior. Nechyběli ani herec Lee Hee Joon a komik Kang Ho Dong.

A co říci na závěr? Novopečenému manželskému páru přejeme hodně štěstí a lásky. Kéž je jejich soužití stále zalité sluncem a občasné mráčky, ať vždy rychle zaženou. My se samozřejmě těšíme na jejich další herecké i pěvecké projekty.

Zdroj: soompi, zapzee, wikipedia

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.