Kang So Ra a Jang Seung Jo se budou v novém seriálu o právnících nenávidět

Eva Lenská
Film / TV
Foto: Asianwiki

Půvabná Kang So Ra se po více než pěti letech vrátí na televizní obrazovky! Během pauzy se věnovala především své roztomilé dcerce a stačila se mihnout ve snímku Waiting for Rain. Nyní je opět připravena ukázat své charisma a k tomu jí dopomůže sympatický herec Jang Seung Jo.

Připravovaný seriál s pracovním názvem Can We Be Strangers? budou vysílat ENA a Genie TV. Režírovat jej bude Kim Yang Hee (The Poet and The Boy) a o scénář se postará Park Jin Ree.

Děj seriálu je zaměřen na hvězdnou rozvodovou právničku Oh Ha Ra (Kang So Ra) a jejího bývalého manžela Goo Eun Beoma (Jang Seung Jo), který je také právník. Oh Ha Ra, odbornice ve svém oboru, je známá jako „bohyně soudních sporů“ a už má jasno v tom, jak svého bývalého manžela nenávidět. Co se však stane, když se ti dva opět setkají, tentokrát však jako kolegové?

Zázemí dramatu bude tvořit advokátní kancelář, která se zabývá právě rozvodovým právem, a očekává se, že půjde o seriál, který ukáže mnoho relativních otázek týkajících se románků a kariéry lidí po třicítce a čtyřicítce.

Premiéry bychom se měli dočkat v lednu příštího roku.

Zdroj: soompi

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.