Kim Woo Bin, Esom a Kang You Seok si zahrají v dystopickém seriálu Delivery Knight

Eva Lenská
Film / TV
Foto: soompi.com

Dystopické seriály bývají oblíbené a my se můžeme hned na jeden těšit. Bude se jmenovat Delivery Knight a zahrají si v něm Kim Woo Bin, Esom a Kang You Seok.

Seriál , který bude natočen podle webového komiksu Taekbaegisa vycházejícího v letech 2016-19, bude vysílat Netflix. Režírovat jej bude režisér Cho Ui Seok (Cold Eyes).

Můžeme se těšit na příběh, jenž se bude odehrávat v roce 2071, kdy je znečištění ovzduší tak silné, že lidé nemohou přežít bez dýchacích přístrojů a masek. Bohužel přežilo jen jedno procento populace a lidé téměř nepouštějí své domovy. Kdykoli něco potřebují, spolehnou se na doručovací rytíře, kteří doručují balíčky a také je chrání před zloději. Není divu, že tito rytíři hrají ve společnosti nesmírně důležitou roli.

Kim Woo Bin si zahraje legendárního doručovacího rytíře 5-8, kterému se nikdo nemůže rovnat. Je šikovný a kromě toho i velmi zručný v boji.

Kang You Seok ztvární uprchlíka Sa Wola, který závidí legendárnímu rytíři 5-8 a je odhodlán stát se také doručovacím rytířem. Taková práce je totiž pro uprchlíky jedinou nadějí.

Esom si v seriálu zahraje majora vojenské rozvědky. Zachránila Sa Wolovi život a stará se o něj, jako by byl součástí její rodiny. S Kim Woo Binem si už v roce 2011 zahrála v seriálu White Christmas.

Seriál vypadá velmi zajímavě. Jeho premiéry se dočkáme ještě letos.

Zdroj: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.