Yoon Si Yoon, Bae Da Bin a Choi Ye Bin si zahrají v seriálu Hyun Jae Is Beautiful. Kdo se k nim přidá?

Eva Lenská
Film / TV
Foto: soompi.com

Televize KBS připravuje nový víkendový seriál s nízvem Hyun Jae Is Beautiful. Kdo si v něm zahraje a o čem bude? To si rozebereme v následujícím článku. 

V připravovaném víkendovém seriálu televize KBS si zahrají Yoon Si Yoon, Bae Da Bin, Oh Min Seok, Shin Dong Mi, Seo Bum June a Choi Ye Bin. Režii bude mít na starost Kim Sung Geun a scénář Ha Myung Hee (Dostors).

Děj bude vyprávět o třech bratrech, kteří vyrostli v generaci, která se vyhýbá randění a manželství. Jenže když přijde řeč na dědictví, hned je všechno jinak. Každý z bratrů by chtěl zdědit dům po rodičích a proto si začnou urychleně hledat manželky.

Nejstarší ho bratra ztvární Oh Min Seok, prostředního Yoon Si Yoon a nejmladšího Seo Bum June. Jejich partnerky si zahrají Shin Dong Mi, Bae Da Bin a Choi Ye Bin.

Lee Hyun Jae (Yoon Si Yoon) je vynikajícím právníkem a specializuje se na rozvodové případy. Je vklíněn mezi svého staršího a mladšího bratra a má silný smysl pro sebezáchovu. Jednoho dne potká Hyun Mi Rae (Bae Da Bin), která pracuje jako osobní nákupčí pro VIP. Ta si ho najme jako právníka a tvrdí, že je obětí sňatkového podvodu.

Lee Yoon Jae (Oh Min Seok) je zubař, který je sebe tak přísný a precizní, že během pěti let od otevření vlastní zubní kliniky už má skvělé recenze. Ošetřuje bezbolestně a není předražený. Posléze se do něj zamiluje mladá právnička Shim Hae Joon (Shin Dong Mi).

Lee Soo Jae (Seo Bum June) se připravuje na zkoušky do státní služby. Celý život čelí srovnávání se svými bratry, co se týče známek, ale jeho optimismus a silná sebeláska nikdy nezklamaly. Aby si vydělal peníze na útratu, pracuje na částečný úvazek jako nakladač dodávek. Jeho spolupracovnice Na Yoo Na (Choi Ye Bin) sní o tom, že se stane cukrářkou.

Bratři jsou nesmírně soutěživí a nesnáší prohry. V seriálu budou soutěžit o to, který z nich se nejdříve ožení. Drama se začne vysílat v březnu.

Zdroj: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.