Park Shin Hye a Choi Tae Joon se budou brát a čekají potomka! Fanouškům napsali dopisy plné lásky

Eva Lenská
Film / TV
Foto: soompi.com

Dobrých zpráv o velké lásce není nikdy dost a my dnes jednu přinášíme. Herečka Park Shin Hye se bude brzy vdávat. A se svým přítelem Choi Tae Joonem dokonce čeká miminko. Gratulujeme!

Park Shin Hye a Choi Tae Joon spolu začali chodit koncem roku 2017 a svůj vztah oficiálně zveřejnili v březnu 2018. Jejich lásku neohrozily ani nabité rozvrhy a hercova vojenská služba. Nyní celému světu oznámili radostnou novinu!

Dne 23. listopadu jejich agentury SALT Entertainment a Santa Claus Entertainment oznámily, že se budou brát. Jejich svatba se bude konat v 22. ledna 2022 v Soulu a půjde o soukromý obřad. Agentura herečky také prozradila, že je Park Shin Hye těhotná.

Oba herci napsali svým fanouškům upřímné dopisy, ve kterých se s nimi o ty úžasné novinky podělili.

Foto: m.tvj.co.kr

„Zdraví vás Park Shin Hye. V těchto dnech se ochlazuje. Zajímalo by mě, jestli jste všichni zdraví a v pořádku. Před pár dny jsem doma uklízela a našla jsem smlouvu se svou první agenturou, kterou jsem uzavřela před 20 lety. Byla jsem v 6. třídě základní školy. Mrknutím oka uplynulo 18 let. Měla jsem pocit, že čas opravdu letí.

Během mého dětství se mnou bylo mnoho lidí a právě díky vaší lásce a podpoře jsem mohla vyrůst v herečku, která může ukázat své různé stránky v několika projektech. Mnohokrát jsem byla před kamerou šťastná, ale kdykoli jsem měla těžké chvíle, byli to právě moji fanoušci, kteří mi dodávali velkou sílu a odvahu. Každé vaše slovo povzbuzení mě přimělo znovu vstát a postavit se před kameru.

Proto jsem velmi nervózní, že se dnes dělím o tuto zprávu, a na jednu stranu se obávám, že vás tato náhlá novinka velmi překvapí. Ale přesto jsem vám to všem chtěla říct jako první. Budu se vdávat za muže, se kterým jsem už dlouho ve vztahu. Dlouhou dobu mi byl oporou a přijímal všechny mé nedostatky. Ráda bych s ním začala žít v manželském svazku.

Zatím to říkám s opatrností, protože je velmi brzy, ale byla jsem obdarována dítětem. Chtěla jsem vám to říct dřív než ostatním. Až založím rodinu, ukážu vám i tu pozitivní stránku. Děkuji vám, že svou láskou podporujete mé chybující já. Bude to chvíli trvat, ale budu tvrdě pracovat, abych se brzy vrátila jako skvělá herečka, abyste nemuseli čekat příliš dlouho. Zůstaňte, prosím, zdraví. Tímto svůj dopis uzavírám.“

Foto: wikipedia.org

„Zdraví vás Choi Tae Joon. Děkuji vám všem, kteří mě už dlouho podporujete. Každý den jsem vám za to vděčný. S rozechvělým srdcem píšu tento příspěvek, abych se s vámi podělil o novinky, o kterých bych chtěl, abyste se je dozvěděli jako první, dříve než kdokoli jiný.

S někým jsem si dlouho vyměňoval různé emoce a udržoval s ním smysluplný vztah. Je pro mě jako zachránce, který mě beze slov naučil zářivě se usmívat, když jsem šťastný, a nahlas plakat, když jsem smutný. Nyní bychom rádi složili manželský slib a nechali tuto lásku, za kterou jsem vděčný, přinést ovoce.

Říkám to velmi optatrně, ale během příprav na novou kapitolu našeho života jsme byli obdarováni miminkem. Možná vás ta nenadálá zpráva překvapila, ale chtěl jsem vám to dát vědět dřív než ostatní, a tak vám prostřednictvím svého nedokonalého dopisu sděluji své upřímné pocity.

Nyní vám ukážu svou zodpovědnost jako člen rodiny a jako herec Choi Tae Joon vás přivítám hereckým výkonem, který splní vaše očekávání. Děkuji vám, že jste si přečetli tento dlouhý příspěvek. Hodně se ochladilo. Buďte všichni zdraví!“

Zdroj: soompi.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.