Yamashita Tomohisa si zahraje v předělávce jihokorejského filmu Architecture 101

Eva Lenská
Film / TV
Foto: d.hatena.ne.jp

Pamatujete si na úspěšný jihokorejský film Architecture 101 z roku 2012? Tento snímek obdržel několik cen a proslavil herce Jo Jung Suka. V brzké době se dočkáme japonské předělávky od Netflixu.

Nedávno bylo potvrzeno, že se můžeme těšit na japonskou předělávku filmu Architecture 101. Snímek se bude v japonštině jmenovat Koi ni Ochita Ie (A Blueprint for Love) a produkovat jej bude Netflix.

Kompletní obsazení zatím není známo, a stejně tak ani jméno režiséra. Hlavní roli však ztvární populární japonský herec Yamashita Tomohisa (Buzzer Beat). Zajímavé je, že ač bude remake japonský, podílet se na něm budou i herci a členové štábu z Jižní Koreje.

Yamashita se na svoji novou roli těší, tudíž odhodlaně uvedl: „Stejně jako architekt navrhuje dům, doufám, že pečlivě a s respektem pochopím příběh a vykreslím ho celým svým srdcem.“

A o čem snímek bude? Kdo zná korejskou předlohu, asi ví, ale raději se na to podívejme. V roce 2002 navštěvuje osmnáctiletý Ibuki univerzitu v Tokiu a touží se stát architektem. Náhodou se seznámí s krásnou dívkou jménem Yuna. Tráví spolu čas povídáním o architektuře a prožívají spolu nezapomenutelné chvíle. Yuna řekne Ibukimu, že jí jednou v budoucnu navrhne dům. Přestože k sobě chovají silné romantické city, nic jim nevychází.

Jaká je Yuna o 19 let později? Prošla si životními vzestupy i pády, včetně rozvodu a péče o nemocného tchána. Jednoho dne se objeví před Ibukim a požádá ho, aby jí postavil dům v Nishiizu. Vyjde jim láska na druhý pokus?

Film bude mít premiéru příští rok.

Zdroj: tokyohive.com, asianwiki.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.