Lee Seo Jin a Ra Mi Ran si zahrají v seriálu plném smíchu, smutku a empatie

Eva Lenská
Film / TV
Foto: soompi.com

Milovníci lékařských příběhů se mohou těšit na nový jihokorejský seriál s pracovním názvem Internal Medicine Director Park, který slibuje spoustu smíchu i dojemných chvilek.

Seriál Internal Medicine Director Park bude natáčen podle stejnojmenného webového komiksu, který byl publikován 4. února 2020. O režii seriálu se postará Seo Joon Beom a hlavní role přijali Lee Seo Jin a Ra Mi Ran.

Lee Seo Jin ztvární doktora Park Won Janga, jenž si nedávno otevřel vlastní interní kliniku. Jeho cílem je stát se uznávaným kvalifikovaným lékařem a vydělat přitom spoustu peněz. Myslí si, že když si otevře vlastní kliniku, peníze se mu budou jen sypat. Skutečnost je však trochu jiná. Pacientů přichází málo a on má co dělat, aby přežil. Bojuje o záchranu své kliniky. A co hůř, také trpí vypadáváním vlasů.

Jeho ženu Sa Mo Rim bude hrát sympatická komediální herečka Ra Mi Ran. Je to poněkud nemotorná dáma, která má svou hlavu. Lékařům v televizi a pseudovědě věří víc než svému manželovi, přesto ho neváhá podporovat.

Seriál slibuje mnoho dojemných i zábavných příhod a hereckou transformaci obou hlavních představitelů. Produkce tvrdí, že scénář zasáhne srdce diváků a pomůže jim nahlédnout do života čestného a odhodlaného lékaře.

Premiéry seriálu bychom se měli dočkat ve druhé polovině letošního roku.

Zdroj: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.