So Ji Sub je nadšený, že si v seriálu Doctor Lawyer vyzkouší dva různé žánry

Eva Lenská
Film / TV
Foto: MBC

Sympaťák So Ji Sub se opět vrátil na obrazovky a svou novou zajímavou roli v seriálu Doctor Lawyer si vyloženě užívá. Proč se pro ni rozhodl a jaký je jeho hrdina Han Yi Han? Odpověď se dozvíte v článku.

Doctor Lawyer je nový seriál o geniálním chirurgovi, který se stane právníkem v oblasti lékařských pochybení poté, co kvůli zmanipulované operaci přijde o všechno, a o státní zástupkyni, která kvůli téže operaci ztratí svou rodinu a milence. Společně se vydají potrestat ty, kteří věří, že důležitost lidského života lze hodnotit na základě jejich bohatství a moci.

So Ji Sub si sice udělal delší přestávku, nicméně nyní se po čtyřech letech vrátil na obrazovky a s chutí hraje právníka Han Yi Hana, který po zničující události na operačním sále změnil povolání.

Foto: MBC

Na otázku, proč si jako svůj další projekt vybral právě toto drama, odpověděl: „Stejně jako je zajímavý název seriálu, tak je zajímavý i příběh o doktorovi, který se stal právníkem. Tento projekt jsem si vybral, protože si v něm mohu vyzkoušet jak lékařské, tak právnické drama, takže si myslím, že jako herec budu moci ukázat různé stránky svého herectví.“

Ohledně své postavy Han Yi Hana uvedl: „Byl špičkovým lékařem nejvyššího kalibru, ale kvůli zmanipulované operaci byl o všechno připraven a vrací se jako právník zabývající se lékařskými chybami, aby se osvěžujícím způsobem pomstil.“

Na závěr vysvětlil, že Han Yi Han je postava, která je lékařem i právníkem, ale protože se jeho situace zcela změnila, projevují se u něj odlišné emoce a cíle.

Seriál měl premiéru 3. června. Zaujal vás?

Zdroj: soompi

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.