Kim Hee Sun promluvila o seriálu Tomorrow. Jak vnímala své mladší kolegy a jak moc ji role Goo Ryun ovlivnila?

Film / TV
Foto: MBC

Herečka Kim Hee Sun si po skončení seriálu Tomorrow udělala čas na krátký rozhovor pro televizi MBC. Podělila se se svými názory na seriál a svoji roli.

Tomorrow je fantasy drama natočené podle stejnojmenného webtoonu, v němž Rowoon z SF9 hraje Choi Joon Woonga, muže, který se při hledání práce zaplete do nešťastné nehody. Následkem toho se jeho cesty zkříží se smrtkami Goo Ryun (Kim Hee Sun) a Lim Ryoong Gooem (Yoon Ji On), které společně pracují na záchraně životů těch, kteří uvažují o sebevraždě, a on se nakonec připojí k jejich týmu v podsvětí jako jejich nejmladší člen.

Foto: MBC

Během rozhovoru se Kim Hee Sun podělila o své myšlenky ohledně seriálu a poznamenala: “Byl to příběh, který jsem chtěla někomu vyprávět. Stačí se podívat kolem sebe a zjistíme, že existuje mnoho lidí, kteří se potýkají s různými problémy. Říkala jsem si, že by bylo hezké mít drama, které by je utěšilo, a měla jsem to štěstí, že jsem narazila na Tomorrow. Toto drama je rozhodně trochu jiné než projekty, na kterých jsem pracovala dosud. Chtěla jsem, aby Tomorrow bylo nejen zábavné a zajímavé, ale aby také mluvilo o problémech, nad kterými v životě přemýšlíme, takže jsem ráda, že se to podařilo dobře zprostředkovat.”

Herečka se kvůli seriálu důkladně proměnila a ukradla si pozornost diváků díky svému zářivě růžovému účesu, červeným očním stínům a barevnému stylovému oblečení. K tomu uvedla: “Barvila jsem si vlasy a jednou za čtyři dny jsem si nechala udělat manikúru. Teď mám vlasy tak zničené, že mi z nich prameny prostě padají. Myslím, že to budu mít ještě nějakou dobu těžké. Snažila jsem se však věrně vylíčit postavu a naštěstí mi lidé z okolí říkali, že mi růžové vlasy a červené oční stíny sluší, takže jsem jim vděčná.”

Tomorrow se zabývalo citlivými tématy, které se objevily jako společenský problém. Některá zmíněná témata se týkala násilí ve škole, sexuálního obtěžování a poruch příjmu potravy. Přestože se v dramatu objevovaly fantasy prvky zahrnující smrtky, obsahovalo realistické příběhy, které odrážely moderní společnost. Navzdory sledovanosti, která byla nižší, než se očekávalo, šlo stále o smysluplný projekt.

Kim Hee Sun prohlásila: “Je to pěkné a dobré drama. Doufám a očekávám, že lidé na naše drama narazí jinou, klidnou cestou. A pokud ho viděli, přičemž přemýšleli nad něčím špatným a přijali útěchu, jsem s tím spokojená. Měla jsem několik důvodů proč jsem na tento projekt kývla. Nemohu říct, ze bych přehlížela možnost, ze se z něj stane hit, ale chtěla jsem, aby to bylo smysluplnější drama. Takže jsem spokojená, že ta část o tom, že se drama stane úspěšným, byla částečně splněna.”

Herečka pak hovořila o spolupráci s Rowoonem, Yoon Ji Onem a Lee Soo Hyukem. Svěřila se: “Rowoon je mladý, ale vyzrálý. Je tak vyspělý a milý, že ani necítím věkový rozdíl. Lee Soo Hyuk může působit chladně, ale je velmi jemný a starostlivý. Je to milý člověk, který se dobře stará o lidi kolem sebe. Yoon Ji On je své práci opravdu věrný. Je to dobrý mladý herec, který je pilný a učí se novým věcem. Všichni tři jsou mými mladšími kolegy, ale mám se od nich co učit. Nejen tito tři, ale všichni herci, štáb i starší herci se dokázali bavit. Proto si myslím, že to byl smysluplný projekt. Jsem jim všem vděčná a doufám, že se zase uvidíme v nějakém dalším projektu.

Na závěr poznamenala: “Když se ohlédnu zpět, lituji toho, že jsem se nesnažila více. Takže příštích 30 let ze sebe vydám co nejvíc, abych neměla po třiceti letech žádné výčitky. Doufám, že spolu budeme dalších 30 let.”

Zdroj: soompi.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.