Seriál Green Mothers‘ Club líčí růst pěti žen, které vychovávají děti a zároveň řeší velké životní zvraty

Eva Lenská
Film / TV
Foto: JTBC

Máme tu nový jihokorejský seriál, který je zaměřen na mateřství, přátelství a celé klubko různých emocí. Setkáme se s pěticí matek, které žijí v jedné čtvrti, a řeší nejen temná tajemství ale i velké životní zvraty.

Green Mothers‘ Club má 16 epizod a v Jižní Koreji měl premiéru 6. dubna. U nás ho budeme moci brzy vidět na Netflixu. Seriál zaujal mnoho žen, především matek. Natočila jej režisérka Ra Ha Na podle scénáře scenáristky Shin Yi Won. Na seriálu tedy pracovaly hlavně ženy, což bylo vzhledem k tématu velice přínosné.

Seriál zachycuje přátelství, mateřství a růst pěti matek, které se setkaly v komunitě základní školy a každá má nějaký komplex, který nedokáže překonat. Každá žije jinak, ale všechny přemýšlí o podstatě mateřství a řeší závist, temná tajemství a změny v životě.

Lee Eun Pyo (Lee Yo Won), která studovala ve Francii estetiku, se často zaplétá do různých incidentů. Byun Chun Hee (Choo Ja Hyun) je velice populární, protože je krásná a navíc je studnicí informací. Seo Jin Ha (Kim Gyu Ri) má velmi pohledného manžela z ciziny a je zároveň rivalkou i kamarádkou Lee Eun Pyo. Kim Young Mi (Jang Hye Jin) si cení především citového vztahu se svým dítětem a Park Yun Joo (Joo Min Kyung) je uličnice, která toho pro vzdělání moc nedělá a vytváří akorát další zamotané příběhy.

Pokud máte rádi seriály o ženách a mateřství, můžete si seriál zapnout na Netflixu už 3. června.

Zdroj: asianwiki

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.