Jung Il Woo a Kwon Yuri se nespokojili jen s Bossam: Steal The Fate! Zahrají si spolu i v dalším seriálu

Eva Lenská
Film / TV
Foto: jungilwoodelights.com, asianwiki.com

Pokud se vám Jung Il Woo a Yuri spolu líbili v historickém seriálu Bossam: Steal the Fate, můžete se radovat, protože je jako pár uvidíte znovu. Zahrají si v mysteriózním romantickém seriálu Good Job.

Sympatickou dvojici z Bossam: Steal the Fate uvidíme znovu v seriálu Good Job, který bude režírovat Ryu Seung Jin. Můžeme se těšit na příběh v němž se mísí žánry romantika a krimi. Nebude chybět ani slušná porce tajemna.

Jung Il Woo bude hrát chaebola Eun Sun Wooa (dříve Eun Hyun Ki), který vlastní Eunkang group a zároveň vede detektivní agenturu. Už od mládí vládne brilantní myslí a nevídanými sportovními schopnostmi. Někdy je ješitný a arogantní, jindy zase jemný a galantní, záleží na situaci.

Yuri ztvární Don Se Ru (dříve Han Seol Lok), veselou osobu, která se narodila se superviděním. Aby své schopnosti, díky kterým tajně pomáhá lidem, skryla, nosí silné brýle. I když je chudá, je bystrá a neváhá podporovat druhé. Když potká Eun Sun Wooa, začíná se mezi nimi odvíjet chaotický milostný příběh.

Seriál se bude vysílat ve druhé polovině tohoto roku prostřednictvím kanálu ENA.

Zdroj: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.