Choi Daniel se připojí ke Kim Sejeong a Nam Yoon Suovi. V seriálu Today’s Webtoon ztvární zástupce šéfredaktora

Eva Lenská
Film / TV
Foto: Elle Korea

O připravovaném seriálu Today’s Webtoon jsme již psali v souvislosti s herečkou Kim Sejeong. Nyní víme, že se k obsazení přidá sympaťák Choi Daniel, který si naposled zahrál v seriálu The Ghost Detective.

Today’s Webtoon bude korejskou předělávkou japonského seriálu Sleepeeer Hit! z roku 2016. Zahrají si v něm Kim Sejeong, Nam Yoon Su a nyní i Choi Daniel. O režii se postarají Jo Soo Won a Kim Young Hwan. Scénář bude vycházet z mangy Juhan Shuttai!, která vycházela v roce 2011.

Seriál bude vyprávět příběh byvalé judistky On Ma Eum (Kim Sejeong), která nastoupí do redakce webtoonů jako nová zaměstnankyně a snaží se, aby dozrála ve skutečnou redaktorku.

Choi Daniel ztvární Seok Ji Hyunga, nepředvídatelného zástupce šéfredaktora s nečitelnou pokerovou tváří, který se pro On Ma Eum stane spolehlivým mentorem. Ačkoli dokáže být krutě upřímný, je také podporujícím redaktorem, který se dobře stará o své mladší kolegy a autory webtoonů, s nimiž spolupracuje. Nicméně mimo práci ukazuje spíše svou neohrabanou stránku a nešetří hloupými vtípky.

Premiéry seriálu se dočkáme někdy v druhé polovině roku.

Zdroj: soompi.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.