Seo In Guk a Oh Yeon Seo budou atraktivním šamanem a vedoucí oddělení násilných trestných činů v seriálu Minamdang: Case Note

Eva Lenská
Film / TV
Foto: asianwiki.com

Seo In Guk poslední dobou pracuje na jednom projektu za druhým. Po Doom at Your Service a Pipeline se můžeme těšit na seriál Minamdang: Case Note, ve kterém se objeví po boku herečky Oh Yeon Seo.

Seo In Guk a Oh Yeon Seo si zahrají v připravovaném seriálu s pracovním názvem Minamdang: Case Note, který bude vysílat televizní stanice KBS. O režii se postará Go Jae Hyun (Dinner Mate) a do scénáře se pustí Park Hye Jin (Kundo: Age of the Rampant). Scénář bude napsán podle románu Minamdang Sagun Soochub vydaného v roce 2018.

Seo In Guk již diváky zaujal svým širokým hereckým rozsahem. V připravovaném seriálu se promění v podvodného šamana Nam Han Joona, který je zároveň bývalým profilovým agentem. Narodil se do bohaté rodiny a může se pyšnit pohlednou tváří a extravagantními řečnickými schopnostmi. Má vlastní věštírnu a tahá z lidí peníze. Pomocí svých úžasných schopností přesně vnímá, co zákazníci chtějí, a dokonale řeší jejich problémy.

Oh Yeon Seo ztvární vedoucí týmu oddělení násilných trestných činů Han Jae Hee. Je spravedlivá, lehkovážná, svérázná, upřímná a nezná zášť. Když však něco není v pořádku, často uráží lidi bez ohledu na jejich postavení.

Premiéry seriálu bychom se měli doškat v první polovině příštího roku.

Zdroj: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.